Müsteri gözüyle firma performansının izlenmesi

Gizli Müşteri Araştırmaları

Hizmet kalitesinin ve satış etkinliğinin geliştirilmesinde kullanılan en objektif ve etkin izleme aracı.

 

Her sosyal yapı bir fraktala benzer

Her aile, ticari kurum ya da toplulukta bütünü yöneten kanunlar alt birimlerde de tekrar eder. Bu kanunlar tekrar tekrar ortaya çıkarken, bireyler ise farklı desenleri, renkleri yaratır. Bayilik sistemleri, aynı fraktal yapısındadırlar. Düzenin başarısı için konulmuş tüm kurallar, çalışma biçimleri sistemin her noktası için geçerlidir, homojendir. Her bayilik sistemi bir çizgiyi takip etse de, hepsi özgün, hepsi birbirinden farklıdır.

 

Firmanızın bayi, mağaza veya şubelerinde fiziki görünüm ve hizmet yaklaşımı açısından kurumsal kalite standartlarına ne oranda uyulduğunu, satış

ekibinizin müşteriyle iletişimini ve satış için gösterilen performansı kurumunuzun ve müşterilerinizin gözünden izleme olanağı sunar.

 

İki amaca hizmet eder:

Birincisi; herhangi bir kurumda var olan durumu saptamak,

İkincisi; eğitim ve geliştirme uygulamalarınız sonrasında, gelişimi periyodik olarak izlemek.

Modüler Paketler

Birleşik Araştırmacılar'ın tüm araştırmalarında olduğu gibi Gizli Müşteri Araştırmaları da modüler yapıda gerçekleştirilir.  Araştırma, çeşitli aşamalardan oluşmaktadır;

 

Elinizde hazır bir soru formu varsa istekleriniz hazır demektir, sizin için hemen sahaya başlayabiliriz. Bizden yalnızca data satın almak isteyebilirsiniz. Dilediğiniz analizi dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Araştırmanızı yalnızca tablolar şeklinde alabilirsiniz.

Araştırmanızı farklı teknoloji seçenekleri ile hazırladığımız programlar ile internetten takip edebilirsiniz.

 

Modüler hizmet anlayışı ile firmanıza özel soru formlarını geliştiriyor ve size özel çözümler sunuyoruz.

Saha Çalışması

Araştırmanın en önemli adımlarından biri sahadır. Sahadan toplanan bilginin kalitesi araştırma sonucunu direkt etkiler.

 

Biliyoruz ki;

Sahadan sağlıklı gelmeyen veri uzman ellere teslim edilse bile sonuçlar yanıltıcı olur. Gizli müşteriler, bilgi ve değerlendirme konularında kişisel yargılarının değerlendirmeleri etkilememesi için özel olarak seçilirler ve eğitimden geçirilirler ve düzenli olarak denetlenirler.

 

Bu nedenle,

Kendi denetlediğimiz, kendi eğitim verdiğimiz, kalite kontrolünün yapılan uzman ve sertifikalı gizli müşteri ve anketör kadromuzla, eğitimli call center çalışanlarımızla belirlenen kontrol seviyesinde giderek sizlere en doğru bilgiyi ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Raporlama ve Danışmanlık

30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadro.

 

Sahadan gelen data, standart analiz bakış açısının dışına çıkılarak ihtiyacınız olan bilgi sizler için belirlenip, sizlere yalnızca tablo ve grafikler vermek yerine doğru yorumlarımızla sözel olarak da yönlendirebiliyor, uzman bakış açımızla neler yapabileceğiniz hakkında fikirler veriyoruz.

 

Bununla birlikte, tek bir teknolojiye dayalı programlar hazırlamaktansa, size özel farklı teknolojilerle hazırlanmış yazılımlarla araştırmanızı, internetten paylaşabiliyoruz.

Sunum Hazırlama

Görselliğin de içerik kadar önemli olduğunu biliyoruz.

 

Sizlere, yorucu, çok renkli, karmaşık formatlı tablo ve grafikler yerine sade, minimalist sunumlar göndermeyi daha doğru ve etkin buluyoruz.

 

İhtiyacınız elinizdeki raporları farklı gruplara sunmak olabilir. Profesyonel anlamda tasarım desteğimiz ile estetik yönü güçlü, etkili sunumlar hazırlayabiliriz.

Araştırmanızı nasıl alırsınız?

Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar!

Birleşik Araştırmacılar

Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar

Fatih Sultan Mehmet Mah., Poligon Cad.

Workinton Buyaka Tower 3, 34771,

Ümraniye/İstanbul, Türkiye

0850 241 74 07

 

e-mail: info@birlesik-arastirmacilar.com.tr

Copyright © Birleşik Araştırmacılar | Tüm Hakları Saklıdır.

Görselliğin de içerik kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizlere, yorucu, çok renkli, karmaşık formatlı tablo ve grafikler yerine sade, minimalist sunumlar göndermeyi daha doğru ve etkin buluyoruz. İhtiyacınız elinizdeki raporları farklı gruplara sunmak olabilir. Profesyonel anlamda tasarım desteğimiz ile estetik yönü güçlü, etkili sunumlar hazırlayabiliriz.