Birleşik Araştırmacılar – Network

Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar

 

1998’de kurulmuş olan Birleşik Araştırmacılar, müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık vermek için araştırma ve danışmanlık konularında tamamlayıcı çalışan firmaları ve uzmanları proje bazında bünyesinde toplayan şemsiye bir yapıdır.

 

Araştırma sektöründe 30 yıllık birikimiyle: Otomotiv, beyaz eşya, enerji, finans / sigorta, gıda, züccaciye, ulaşım, mobilya, tekstil, turizm, inşaat ve yapı marketler başta olmak üzere Türkiye'nin öncü 100’den fazla kuruluşa gizli müşteri, satış etkinliği ve adhoc araştırmaları kapsayan hizmetler vermektedir.

 

Birleşik Araştırmacılar sadece kendi olanakları ile sınırlı kalmaz, ana yapısını oluşturan tüm eski ve yeni stratejik ortaklarının tüm kaynaklarına sahiptir. Misyonu müşterilerine sınırsız kaynak sağlamak ve onlar adına yönetmektir. İstediğiniz yer ve zamanda sanal ofisler, saha şirketleri, IT şirketleri - software developers, hosting ve server yönetim şirketleri, senyör proje uzmanları, proje grupları (business hubs), grafik tasarım şirketleri.

7/24 Online Ofis

Klasik toplantı ihtiyacına son

 

Birleşik Araştırmacılar, müşterilerinin yoğun iş trafiğine yük olmadan, müşterilerin dilediği zaman ve dilediği yerde ulaşılabileceği bir teknolojiye sahiptir. Günümüz iş dünyasında zaman kaybı artık telafisi olmayan bir problem. Bu nedenle Birleşik Araştırmacılar Online ( görüntülü veya sesli ) Toplantı imkanı ile müşterilerin zamandan tasarruf edebilmeleri için 7/24 ulaşabileceği Online Ofis'lere sahiptir.

Araştırmada Bakteri Zekası

 

Birleşik Araştırmacıların nihai hedefi müşterilerine hızlı, hatasız ve optimal maliyetlerle hizmet vermek ve piyasada bulunan tüm üretim kaynaklarını ideal bir şekilde onlar adına yönetmektir. Birleşik Araştırmacılar projelerin gereksinimine bağlı olarak kısa veya uzun süreli business hub’lar, proje grupları ve kaynakları oluşturur ve optimize eder. Üretim süreçlerinde herhangi bir sınır bulunmaz. Aynı doğadaki gibi, ihtiyaçlar doğrultusunda tek hücreden, çok hücreli organizmalara ve daha üst canlılara dönüşür, evrilir. Tüm sistemin arkasındaki diğer bir temel ilke ise bakteri zekası, IDA, in human data algoritmalarıdır. Mümkün olduğunca insansız hareket eder.

Birleşik Araştırmacılar

Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar

Fatih Sultan Mehmet Mah., Poligon Cad.

Workinton Buyaka Tower 3, 34771,

Ümraniye/İstanbul, Türkiye

0850 241 74 07

 

e-mail: info@birlesik-arastirmacilar.com.tr

Copyright © Birleşik Araştırmacılar | Tüm Hakları Saklıdır.