MEVDUAT FAİZİ ARAŞTIRMALARI

Piyasa ile ilgili anında bilgi almak için satış etkinliğinin geliştirilmesinde kullanılan en objektif ve etkin izleme aracı.

 

TROFT, finans kurumları için piyasadaki mevduat faizlerindeki oranları ve değişimleri devamlı olarak takip etmektedir. Böylece, kullanıcılar (aboneler) ihtiyaç duyduklarında geriye yönelik belirlenen tarih aralıklarında veya anlık, saatlik rekabeti izlemektedirler.

SAHA ÇALIŞMASI

Araştırmanın en önemli adımlarından biri sahadır. Sahadan toplanan bilginin kalitesi araştırma sonucunu direkt etkiler. Bu nedenle saha çalışmasına ve saha çalışanlarının kalitesine oldukça önem vermekteyiz.

 

Kendi denetlediğimiz, kendi eğitim verdiğimiz, kalite kontrolünün yapılan uzman gizli müşteri ve anketör kadromuzla, eğitimli call center çalışanlarımızla belirlenen kontrol seviyesinde ilerleyerek sizlere en doğru bilgiyi ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

 

Biliyoruz ki;

Sahadan sağlıksız gelen veri, uzmanlara teslim edilse bile yanlış sonuçlar elde edilebilir.

6. Hİs Özellİği ve Kalİte Kontrol

Süreçlerİ

TROFT geliştirmeye devam ettiği 6.ncı His özelliği ile saha yönetimi - kalite kontrol süreçlerini mümkün olduğunca insansızlaştırmayı hedeflemektedir. (IDA, Inhuman Data Algorithms). 6.his özelliği sıradan bir saha süpervizörüne göre hızlı düşünme, detayları gözden kaçırmama ve etik değerlendirme kalitesi açısından insandan daha üstün ve verimlidir.

 

Gizli Müşterilerin, çalışma sırasındaki tüm yaptığı hareketler ve elde edilen data önceden belirlenmiş olan kurallara IDA tarafından otomatik olarak denetlenmekte ve devamlı izlenmektedir. Fraud riski bulunan Gizli Müşteriler sistem tarafından otomatik olarak sezilir ve engellenir. Süreçte karar sadece makinaya bırakılmamakta, kritik değerlendirmeler saha ve proje yöneticilerimiz tarafından yapılmaktadır. Nihai amaç makine ve insan duygusal zekasının dengelenmesidir.

MODÜLER ve İnteraktİf hİzmet Anlayışı

Araştırmayı farklı parçalara ayırarak tercih önceliğini size bırakıyoruz.

 

TROFT müşterinin maksimum seviyede proje süreçlerine katılımını sağlar ve projenin bir çalışanı olarak algılar. Müşteriler tüm açık kaynaklara erişebilir, elde edilen datayı, otomatik olarak hazırlanan mevduat faiz sonuçlarını sisteme giriş yaparak sahayla eş zamanlı izleyebilir. Bu sayede süreçler üzerindeki kontrolü ve katılımı artar. Müşteri dilerse sadece saha hizmetini satın alabilir. Tabulasyon, raporlama dashboard hizmetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirebilir. Ayrıca mevduat faizi sisteminde banka, segment, yatırım miktarı, vade, tarih, coğrafi bölge gibi ayrımların hepsini satın almak zorunda değilsiniz. İhtiyacınıza göre bir paket içeriği belirleyebilirsiniz.

RAPOR SEÇENEKLERİ

Müşteri ihtiyacına göre belirlenen raporlama seçenekleri ile, sonuçları ham data olarak verebilir; dataları tablolara işleyerek dashboardlara dönüştürebiliriz.

mİnİmalİst tasarımlar

Görselliğin de içerik kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle sizlere, yoracak, çok renkli, karmaşık formatlı sunumlar yerine sade, minimalist sunumlar göndermeyi daha doğru ve etkin buluyoruz.

Birleşik Araştırmacılar

Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar

Fatih Sultan Mehmet Mah., Poligon Cad.

Workinton Buyaka Tower 3, 34771,

Ümraniye/İstanbul, Türkiye

0850 241 74 07

 

e-mail: info@birlesik-arastirmacilar.com.tr

Copyright © Birleşik Araştırmacılar | Tüm Hakları Saklıdır.