İstediğiniz amaçla, istediğiniz şekilde online araştırma hizmetleri

 

Birleşik Araştırmacılar®, genele yaydığı kaliteli hizmet anlayışını Omnitel® ile de sürdürmektedir. Müşterilerine en pahalı, en ileri teknolojiyi değil, istek ve ihtiyaca göre CATI, CAWI ve CAPI seçeneklerinden en doğrusunu sunar. Randevu hizmetleri, müşteri memnuniyet araştırmaları, CRM bazlı aramalar, doğrulama aramaları, veri güncelleme aramaları, sadakat program hizmetleri, Birleşik Araştırmacılar®’ın Omnitel® hizmetleri arasındadır.

CATI CAPI CAWI

( Computer Aided Telephone Interview, Computer Aided Programmable Interview, Computer Aided Web Interview )

 

Bilgisayar destekli anketler, pazarlama araştırmalarınızı en hızlı ve kusursuz şekilde gerçekleştirmeyi amaçlar. Bilgisayar desteği ile anketlerin yürütülmesi, sonuçların hızla ve istenilen şekilde derlenmesine imkan verir ve sürecin mümkün olduğunca hatasız işlemesini sağlar.

 

İhtiyacınıza göre anketler telefon üzerinden (CATI), yüzyüze (CAPI) ve internet üzerinden (CAWI) düzenlenebilir.

İHTİYACA YÖNELİK Çözümler

Birleşik Araştırmacılar, Omnitel Hizmeti için ve gelişen teknoloji sayesinde mevcut kendi kaynakları ve SÇM istasyonlarını organize ederek, gerekli sayı ne kadar yüksek olursa olsun her ihtiyaca cevap verebilir, sonsuz bir kapasite yaratabilir.

Hızlı dönüş, sağlıklı sonuç, kaliteli sunum

Araştırmanın en önemli adımlarından biri sahadır. Sahadan toplanan bilginin kalitesi araştırma sonucunu direkt etkiler. Bu nedenle projelerin ve personelin kalitesine oldukça önem vermekteyiz.

 

Biliyoruz ki; sahadan sağlıklı gelmeyen veri uzman ellere teslim edilse bile sonuç yanıltıcı olur. Omnitel® sayesinde toplanan bilginin hemen sisteme aktarılması, daha kısa sürede, daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesini mümkün kılar. Sistemin modüler yapısına rağmen kalite kontrolün ana merkezden sağlanması, veri çeşitliliği ne olursa olsun sonuçların tutarlı ve sabit bir kaliteye sahip olmasını sağlar.

Birleşik Araştırmacılar

Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar

Fatih Sultan Mehmet Mah., Poligon Cad.

Workinton Buyaka Tower 3, 34771,

Ümraniye/İstanbul, Türkiye

0850 241 74 07

 

e-mail: info@birlesik-arastirmacilar.com.tr

Copyright © Birleşik Araştırmacılar | Tüm Hakları Saklıdır.