Türkiye ayağında, modüler yapıda, tüm süreçlerini satın almadan, saha uygulamaları ve sınırlı tabulasyon ihtiyaçlarınızı karşılar.

 

Sinaps, bir sinir sisteminde sinirlerin iletişim kurmasını sağlayan bağlantılardır. Her bir nöron bilgi ağına eklenerek büyük, karmaşık tek bir yapıya dönüşebilir. Araştırma sektöründe çalışan ve çağrı merkezi, saha çalışması vb. konularda özelleşen firmalar, tek başlarına başarabileceklerinin ötesinde hedeflere ulaşmak için zaman zaman bilgi paylaşırlar ve birlikte çalışırlar. Tıpkı beyinde bilgi paylaşan nöronlar gibi

 

Bir çok kurumun ve iş yönetimlerinin dahil olduğu bir ağın parçası olan Troft, esnek ve modüler hizmet yelpazesi Türkiye ayağında gizli müşteri, “adhoc saha çalışması”, kalite araştırmaları, CATI çözümleri gibi bir çok ürünü kapsamaktadır.

Zengin ürün alternatiflerinden istediklerinizi seçin Hizmet paketinizi kendiniz yaratın.

 

Bir çok firma araştırmayı bir bütün olarak görür. Sizlere tam bir araştırma paketi vermeyi önerebilir. Oysa ki araştırma, çeşitli aşamalardan oluşmaktadır;

 

• Teklif alınması

• Soru formunun hazırlanması

• Saha uygulaması

• Data girişi

• Analiz

• Raporlama (web ya da klasik)

• Sunum

 

Eğer bünyenizde araştırma personeli bulunduruyorsanız, bu aşamaların hepsini neden satın almak isteyesiniz ki?

Elinizde hazır bir soru formu varsa istekleriniz hazır demektir. Sizin için hemen sahaya başlayabiliriz. Bizden yalnızca data satın almak isteyebilirsiniz. Kontrollerini yaptığımız datayı  size direkt olarak verebiliriz. Dilediğiniz analizi dilediğiniz şekilde yapmanız mümkün. Araştırmanızı yalnızca tablolar şeklinde alabilirsiniz. Araştırmanızı farklı teknoloji seçenekleri ile hazırladığımız programlar ile internetten takip edebilirsiniz.

Modüler hizmet anlayışımız ile araştırma aşamalarını bölerek, size özel çözümleri size özel sunuyoruz.

 

Sektördeki rekabetin ve teknolojinin artmasıyla süreçlerde daha kolay yol alınıyor. Bir çok farklı özellikleri olan, farklı avantajlar sunan programlar olduğu gibi, sizlerin ihtiyacına göre, tamamıyla size özel programların oluşturulabilir.

Modüler Paketler

Araştırma ve Bİlgİ Toplamada Yenİ Genetİk

Troft’un saha kaynaklarını ve bilgi ağını kullanarak, çok uluslu veya yerel araştırma firmalarıyla çalışırsınız.

 

Bir çok kaynak ve saha şirketinden bilgi toplamak yerine, ham veya yarı işlenmiş datayı tek bir kaynaktan, Birleşik Araştırmacılar kalite güvencesiyle kontrol süreçlerinden geçmiş olarak derleyebilirsiniz.

Daha düşük malİyet, daha süratlİ sonuçlar

Saha çalışması araştırmanın farklı safhaları arasındaki en kritik alandır.

Araştırma sonuçlarının kalitesi, analiz ettiğiniz verinin kalitesiyle doğru orantılıdır.

 

Troft Birleşik Araştırmacılar®’ın bir markasıdır ve bu sayede ihtiyacınız olan hizmetin kapsamını seçme şansınız bulunmaktadır.

 

Bulgular üzerine detaylı bir araştırma talep edebileceğiniz gibi, araştırmanın ham sonuçlarını da alabilirsiniz; Alacağınız ürünü ihtiyaçlarınıza göre tasarlamak sizin elinizde.

Birleşik Araştırmacılar

Araştırma tasarımında yeni yaklaşımlar

Fatih Sultan Mehmet Mah., Poligon Cad.

Workinton Buyaka Tower 3, 34771,

Ümraniye/İstanbul, Türkiye

0850 241 74 07

 

e-mail: info@birlesik-arastirmacilar.com.tr

Copyright © Birleşik Araştırmacılar | Tüm Hakları Saklıdır.